(…)(…) Sık Sorulan Sorular – Patrol Kimya

Sık Sorulan Sorular

Bize en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Herbalife bir ilaç mıdır?

Hayır, Herbalife kesinlikle bir ilaç değildir. Herbalife, gıda ürünüdür.Bu yüzden 3 aylık bebek de 60 yasindaki insan da beslenme amaçlı kullanabilir.

Herbalife ürünleri güvenli midir?

Kesinlikle! Hepsi Bilimsel Danışma Kurulu’nun onayıyla üretilmektedir. Ülkemize Kilo Kontrol Ürünleri için Tarım ve Köy işleri Bakanlığı, Kişisel Bakım Ürünleri için Sağlık Bakanlığı’nın izni vardır.Ayrıca ABD’de ve Avrupanın pekçok ülkesinde olmak üzere dünyanın 94 ülkesinde O devletlerin sağlık bakanlıkları tarafından alınan izinlerle satışı gerçekleşmektedir.Hatta ülkelere gelen her parti ürün için kontrollerden geçmektedir. Distribütörlerimiz ise gelirlerinin bir kısmı şirket tarafından yatırılmadan önce Maliye Bakanlığına aktarılmaktadır.

Kutudaki içindekiler kısmına güvenmeli miyim?

Evet,çünkü Herbalife etiketlendirme* ve doz aşımı** kanunlarına uygun üretilmektedir.

(Etiketlendirme=kutunun üzerinde ne yazıyorsa içerisinde o olmalıdır.Doz Aşımı=ürünlerin belirli bir orandan fazla kullanılmasında hiçbir yönden mahsur yoktur,hatta bir kutunun tamamı bile biranda içilse hiçbir zararı yoktur,çünkü ürünler tamamen bitkiseldir.)

Herbalife Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. herbalife ürünleri tamamen dengeli beslenme ürünleridir. Tarım ve köy isleri bakanlığı onaylıdır, yani gidadir. kesinlikle ilaç değildir . Kullanılan ürünler ve kullanma şekli farklı olmakla beraber hem zayıflamanıza hem de kilo almanıza yardımcı olur . Buna kilo kontrol ürünü diyoruz.Ürünleri kullanırken günde en az 3 litre su içmeniz gerekmektedir.Çünkü ürünler su bazlıdır.

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Herbalife tamamen beslenme ürünü oldugu için bir ayda alacaginiz sonuc bünyenize göre değişecektir. Danışanlarımız arasinda ayda 12 kilo veren de var 2 kilo veren de. önemli olan düzenli kullanmanız ve önerildigi sekilde dikkat etmenizdir.

Ürünleriniz diğer yerlere göre neden daha ucuz?

Öncelikle bende diğer herbalife üyeleri gibi bağımsız herbalife nutrition üyesiyim ve insanların ürünlerimize daha kolay erişimini sağlamak amacıyla değişmiş olan gündemimizde e-ticarete güvenerek masraflarımı minimuma indirip web sitemden satışlarımı gerçekleştiriyorum.